Artrovex Çmimi, Përshtypje 2019 – komente, Ku për të blerë në Shqipëri

Krem për nyje Artrovex do të jetë në gjendje për të rivendosur mobilitetin dhe rininë. Përmirësimet janë vërejtur menjëherë pas aplikimit të parë, dhimbja, ënjtja, siklet zhduken.

Pas përdorimit të plotë, të gjitha shenjat e sëmundjeve të nyjeve dhe eshtrave do të zhduken plotësisht. Meqenëse përbërja përmban vetëm përbërës natyral, ilaçi nuk ka efekte të dëmshme për shëndetin dhe nuk ka efekte anësore.

Ointment Artrovex promovon rigjenerimin aktiv të nyjeve dhe indeve të eshtrave. Plotësisht rimbush dhe plotëson funksionet e humbura. Krem për shumë vite ndal procesin e shkatërrimit të indeve.

Çfarë është Artrovex?

Artrovex është një krem ​​unik biokomponent. Ajo ka një ndikim të drejtpërdrejtë në shkakun themelor të sëmundjes së përbashkët. Përveç kësaj, ajo shpejt dhe tërësisht rikthen indin e dëmtuar, eliminon dhimbjen dhe nxit shërimin e shpejtë dhe të plotë të pacientit.

Artrovex është një zhvillim inovativ i shkencëtarëve. U desh një kohë e gjatë për ta zhvilluar atë, gjë që çoi në shpikjen e një droge që siguron mbrojtjen maksimale të nyjeve nga shkatërrimi. Baza e kremit – një përbërje e balancuar me efekt të madh.

Përbërësit

Artrovex përmban përbërësit e mëposhtëm natyralë:

 1. Vaji i peshkaqenit — është një agjent i veçantë bioaktiv, i cili nxirret nga mëlçia e peshkaqenëve të detërave të thellë. Ndihmon në rigjenerimin e aftësive funksionale të indeve, përmirëson ndjeshëm lëvizshmërinë e nyjeve, është një ushqyes mjaft i mirë i kërceve, eleminon ndjesinë e dhimbjeve, ndikon në normalizimin e proçeseve të metabolizmit në tërësi, gjithashtu eleminon inflamacionin, ndihmon në normalizimin e proçeseve amortizuese të nyjeve, shërben për shërimin e thyerjeve të mundshme, ndihmon në shkrirjen e depozitimeve të ndryshme të akumuluara të kripërav

 2. Ekstrakti medicinal i gjetheve Comfrey – në sajë të substancës së saj përbërëse aktive të allantoin, përshpejton rigjenerimin e indeve të masës kockore në tërësi, rikthen në normën e duhur qarkullimin e gjakut në trupin e njeriut, forcon strukturën e eshtrave, ligamenteve si dhe të tendinave

 3. Glucosaminë — është si një bllok ndërtues për të gjithë lubrifikantët e domosdoshëm të nyjeve dhe indeve amortizues, për më tepër stimulon prodhimin e acidit hialuronik aq shumë të nevojshëm për riparimin e nyjeve të dëmtuara. Ndihmon në eleminimin e shpejtë të simptomave të ndryshme, duke përfshirë këtu dhe ndjesitë e dhimbjeve

 4. Chondroitin – është një analog strukturor i indit kërcor të njeriut, i cili merret nga kockat dhe kërcet peshqëve, si dhe kafshëve të fermave. Ai ka një efekt të theksuar dhe aq të nevojshëm anti-inflamator, sikundër dhe ndihmon në stimulimin e rigjenerimit të indeve kërcore, dhe gjithashtu përmirëson dhe ndihmon në depërtimin e glukozaminës në nyjet e dëmtuara

 5. Ekstrakti i propolisit — ka një efekt të fuqishëm anestetik, sikundër dhe një efekt anti-inflamator lokal.

Udhëzime për përdorim

Krem Artrovex përmirëson sistemin musculoskeletal, ka një efekt pozitiv në nyjet dhe eshtrat, pengon zhvillimin e proceseve të ndryshme patologjike. Ky mjet rekomandohet për përdorim në këto sëmundje:

 • Arthritis;
 • arthrosis;
 • osteochondrosis;
 • cerma;
 • Bursit.

Rezultati i përdorimit

Pas aplikimit të kremit të plotë u arritën rezultatet e mëposhtme pozitive:

 • Zhdukja e dhimbjes;
 • reduktimi i edemës;
 • Eliminon procesin inflamator;
 • Riparimi i përshpejtuar i nyjeve të dëmtuara dhe kërc;
 • Funksionet musculoskeletal janë restauruar, siklet zhduket kur lëviz;
 • Imuniteti lokal rritet

Si ta përdorni?

 • Merrni një sasi të vogël krem
 • Aplikoni në zonat problematike (prapa, qafën, etj)
 • Rub me lëvizje masazh
 • Lejoni krem.
 • Përsëriteni çdo ditë

Përshtypje Artrovex

Përshtypje Artrovex
Përshtypje Artrovex

Çmimi, ku për të blerë Artrovex?

Artrovex mund ta bëni tuajin duke e blerë në farmaci, por shitjet atje mundësohen me pakicë. Megjithatë, këtë vit janë zbuluar fakte për shitje të produktit Artrovex të falsifikuar, në një nga farmacitë më të mëdha dhe të njohura të Tiranës, kështu që do të ishte më e besueshme porositja e balzamit Artrovex në faqen zyrtare të furnizuesit

Artrovex krem Çmimi 4990 ALL.

Artrovex Çmimi, Përshtypje 2019 – komente, Ku për të blerë në Shqipëri
5 (100%) 1 vote[s]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.